Kiedy należy wynająć auto lawetę?

Kiedy należy wynająć auto lawetę?

Autolawetę wynajmujemy, kiedy mamy potrzebę przewiezienia samochodu do warsztatu. Jest przydatna w przypadku stłuczki i awarii pojazdu na drodze, ale również przetransportowania auta z zagranicy do Polski. W wielu sytuacjach wynajęcie autolawety jest najlepszym rozwiązaniem.

Kiedy należy wynająć auto lawetę?

Z autolawety nie tylko możemy, ale wręcz musimy skorzystać, gdy mamy poważny wypadek, stłuczkę czy awarię na drodze. Takie sytuacje uniemożliwiają poruszanie się samochodem. Podobnie jak w przypadku przywiezienia pojazdu z zagranicy. Wypożyczenie lawety sprawdza się również, gdy planujemy przewiezienie zabytkowego i luksusowego samochodu, a nawet całej floty aut. Zawsze jednak musimy wynająć autolawetę dopasowaną do naszych potrzeb. Zabudowana i wyposażona w hydrauliczne zawieszenie oraz podnoszony aluminiowy kontener laweta, pozwala przewozić również samochody sportowe z niskim zawieszeniem.

Co można jeszcze przewozić na autolawecie?

Na autolawecie oprócz samochodów osobowych i busów można przewozić pojazdy jednośladowe, quady, maszyny, sprzęt budowlany, rolniczy i AGD/RTV, przyczepy campingowe, wózki widłowe, a nawet materiały budowlane. Jest bardzo wygodnym pojazdem, ponieważ umożliwia transportowanie każdego urządzenia, dzięki czemu nie ma potrzeby wynajmowania samochodu ciężarowego. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, gdyż usługi realizowane są niemal błyskawicznie. Przewiezienie maszyny budowlanej czy rolniczej do mechanika w przypadku wystąpienia usterki jest konieczne, ale ogromną rolę odgrywa czas, ponieważ roboty budowlane czy polowe nie mogą stać, ponieważ przerwy generują straty. Transport urządzeń na autolawecie jest opłacalny, dlatego warto korzystać z tego rozwiązania. Przewożenie maszyny na krótkim odcinku byłoby wręcz niemożliwe, gdyby nie laweta. Możemy wynająć pojazd lub zlecić przewiezienie ładunku.

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!