mechanik quad

Naprawa quadów – serwis w Lublinie

Jeśli poszukujecie najlepszego miejsca do naprawy quada, to doskonale się stało, że zajrzeliście na naszą stronę. Zapraszamy do serwisu MOTOPASJA, który w sposób profesjonalny zajmie się Waszym pojazdem. Serwisujemy quady wszystkich marek. Wykonujmy wszelkie naprawy mechaniczne i elektryczne. Zapraszamy do wykonania przeglądów okresowych quadów. Z przyjemnością zabierzemy się do pracy i przygotujemy twoją maszynę do sezonu, a po jego zakończeniu zabezpieczymy ją na okres zimowy.

Tuning quadów

Podejmujemy się tuningu quadów. Możemy wykonać modyfikację wizualną oraz mechaniczną. Tuning wizualny polega na zmianie wyglądu pojazdu, dodaniu elementów karoserii i wyposażenia. Dzięki temu pojazd nabiera nowego, oryginalnego wyglądu. Decydując się na tuning wizualny, właściciel quada będzie użytkować pojazd unikatowy, jedyny swoim rodzaju. W przypadku tuningu mechanicznego modyfikacji ulegać mogą: pojemność silnika, układ dolotowy, układ wydechowy, oprogramowanie i wiele innych elementów mających wpływ na osiągi pojazdu, a zatem moc i szybkość.

Co wykonujemy podczas serwisu quada?

Przeprowadzamy wnikliwy przegląd podzespołów quada. Sprawdzamy stan hamulców i ogumienia. Wymieniamy olej i wszystkie filtry, a także świece zapłonowe. Oferujemy duży wybór części do quadów, dlatego możemy od razu dokonać wymiany uszkodzonych elementów. Jeśli tego wymaga stan pojazdu, dokonujemy niezbędnych napraw. Zajmujemy się układem elektrycznym, układem dolotowym, wydechowym oraz pozostałymi. Wykonujemy konieczne regulacje i synchronizacje. Zapewniamy, że Wasze pojazdy po serwisie będą działały niezawodnie, a Wy będziecie mogli cieszyć się bezpieczną jazdą w terenie. Zapraszamy do naszego serwisu Klientów z Lublina oraz pobliskich miejscowości.

QUADY I CROSS ENDURO

Interesuje Cię naprawa quadów ? Chcesz zrobić przegląd lub podrasować swój sprzęt ? Zapraszamy do warsztatu MotoPasja ! Zajmujemy się wszystkim, od przygotowania maszyny do sezonu poprzez tuning i modyfikacje mechaniczne aż po zwiększanie pojemności i remonty silników.

Odpowiedni serwis to nie tylko gwarancja, że z następnej wyprawy nie wrócimy ciągnięci przez kolegę. To przede wszystkim pewność, że nasz Quad zachowa się bezpiecznie i w razie nagłej sytuacji pozwoli na odpowiednie prowadzenie lub wyhamowanie.

CENNIK

Tuning Od 149 zł
Remont silnika Od 139 zł
Wymiana części eksploatacyjnych Od 39 zł
Naprawa układu elektrycznego Od 99 zł
Regulacja i synchronizacja Od 49 zł

DODATKOWO

Sprawdź też inne usługi napraw, które oferujemy. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczonych mechaników. Poradzimy sobie z problemem każdego samochodu czy też motocykla.

 • Wymiana świec iskrowych i żarowych
 • Naprawa drążków kierowniczych i stabilizatorów
 • Naprawa łożysk, piast oraz zwrotnic
 • Naprawa kolektorów, katalizatorów oraz tłumików
 • Naprawa instalacji elektrycznych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • Czy olej syntetyczny to dobre rozwiązanie ?

  Syntetyki przewyższają oleje mineralne i półsyntetyczne pod każdym względem. Mogą pracować w wyższej temperaturze oraz większych naciskach na smarowane powierzchnie niż minerały czy półsyntetyki. Poprzez ich odporność na wysokie temperatury nie odkładają się w postaci nagaru na wewnętrznych częściach silnika, co wydłuża jego żywotność.

 • Jak często należy wymieniać olej silnikowy ?

  Warto przyjąć zasadę, że silnik eksploatowany stosunkowo łagodnie powinien mieć świeży olej co 15–20 tys. km. Jeżeli zdecydujecie się na taki interwał, nie musicie inwestować w oleje typu Long Life i obawiać się o to, że jednostka pracuje na zużytym i brudnym oleju.

 • Co ile powinienem wymieniać rozrząd ?

  Wymiana rozrządu to czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika. Wymiana rozrządu nie należy do tanich czynności, ale wykonuje się ją raz na kilka lat. Dzięki niej można cieszyć się bezproblemową pracą jednostki napędowej.

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!