wymiana opon mechanik

O nas - naprawa motocykli, mechanika i wulkanizacja

Wykonujemy usługi związane z mechaniką pojazdową, naprawą motocykli i quadów. Mamy duże doświadczenie, niezbędne do napraw Państwa pojazdów. Swoje prace wykonujemy starannie i profesjonalnie, ponieważ naszym priorytetem jest jakość usług i bezpieczeństwo klienta.

Od kilkunastu lat, ważną rzeczą w naszym życiu było wszystko to co związane z motoryzacją. Jest to nasza pasja, którą chcemy nadal rozwijać i pielęgnować. Inwestujemy w najlepsze części na rynku, jest to bardzo ważny czynnik, który wpływa nie tylko na pracę mechaniczną, ale także, części są znacznie trwalsze. Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego przykładamy ogromną wagę do uczciwości, rzetelności i jakości pracy świadczonej przez nas samych.

OCENY

  • "Przez kilka ostatnich lat serwisowałem tutaj kilka rodzinnych samochodów, gorąco polecam to miejsce każdemu, kto chce dobrej obsługi, uczciwości i naprawdę za niezłą cenę naprawić auto".

    ANONIMOWY
  • "Polecam tego mechanika. Przerabiałem już wiele napraw i często trzeba walczyć o swoje w innych zakładach. Tutaj właściciel zna się na robocie, szczerze mówi co jest nie tak, zatrudnia dobrych ludzi i nie zostawia człowieka na lodzie. Przede wszystkim jest uczciwy".

    ANONIMOWY

POLECANE FIRMY

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!