skuter mechanik

Naprawa motocykli i skuterów MOTOPASJA Lublin

Nasz serwis to znakomite miejsce do przeprowadzanie przeglądu oraz napraw motocykli i skuterów. Mamy doświadczenie w obsłudze wszystkich marek jednośladów. Pojazdy typu cross i enduro, motocykle turystyczne czy też choppery nie kryją przed nami żadnych tajemnic – doskonale poradzimy sobie z ich obsługą i naprawami. Nasz warsztat znajduje się w miejscowości Chodel k. Lublina.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług serwisowych?

Choć wielu motocyklistów próbuje dokonywać przeglądów i napraw swoich maszyn samodzielnie, to dużo lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z profesjonalnych stacji serwisowych. Mechanicy naszej firmy doskonale potrafią wychwycić wszystkie niedomagania pojazdu i przeprowadzić wnikliwą ocenę stanu wszystkich podzespołów. Dysponujemy wysokiej klasy wyposażeniem warsztatowym i specjalistycznymi urządzeniami diagnostycznymi, a nowoczesne narzędzia pozwalają nam na sprawne przeprowadzanie wszelkich napraw motocykli. Duże znaczenie ma także łatwy dostęp do części do skuterów i motocykli oraz olejów i płynów eksploatacyjnych.

 

Co wykonujemy w ramach serwisu skuterów i motocykli?

Przeprowadzamy dokładny przegląd podzespołów motocykla lub skutera. Sprawdzamy stan hamulców i ogumienia. Wymieniamy olej i wszystkie filtry, świece zapłonowe oraz części eksploatacyjne. W razie potrzeby dokonujemy koniecznych napraw układu elektrycznego, zasilania, wydechowego oraz pozostałych. Podejmujemy się wykonania tuningu oraz niezbędnych regulacji i synchronizacji, a także prowadzimy sprzedaż opon i felg do jednośladów. Możecie być przekonani, że Wasze maszyny po serwisie będą działały niezawodnie, a Wy będziecie mogli cieszyć się jazdą przez cały sezon. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych.

MOTOCYKLE I SKUTERY

Mamy duże doświadczenie zdobyte przy pracy z różnymi rodzajami i markami jednośladów od skuterów, poprzez cross/enduro, sportowe, turystyczne do chopperów. Posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat, co pozwala nam na realizację wszelkich zleceń naszych klientów.

Dzięki wysokiej jakości usług i produktów oraz wysokiej klasy stosowanych narzędzi dajemy gwarancję solidnej i szybkiej realizacji zleceń.

CENNIK

Tuning Od 89 zł
Przegląd motocykla Od 49 zł
Regulacja i synchronizacja Od 199 zł
Wymiana oleju z filtrem Od 39 zł
Regulacja zaworów Od 99 zł

DODATKOWO

Sprawdź też inne usługi napraw, które oferujemy. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczonych mechaników. Poradzimy sobie z problemem każdego samochodu czy też motocykla.

 • Wymiana świec iskrowych i żarowych
 • Naprawa drążków kierowniczych i stabilizatorów
 • Naprawa łożysk, piast oraz zwrotnic
 • Naprawa kolektorów, katalizatorów oraz tłumików
 • Naprawa instalacji elektrycznych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • Czy olej syntetyczny to dobre rozwiązanie ?

  Syntetyki przewyższają oleje mineralne i półsyntetyczne pod każdym względem. Mogą pracować w wyższej temperaturze oraz większych naciskach na smarowane powierzchnie niż minerały czy półsyntetyki. Poprzez ich odporność na wysokie temperatury nie odkładają się w postaci nagaru na wewnętrznych częściach silnika, co wydłuża jego żywotność.

 • Jak często należy wymieniać olej silnikowy ?

  Warto przyjąć zasadę, że silnik eksploatowany stosunkowo łagodnie powinien mieć świeży olej co 15–20 tys. km. Jeżeli zdecydujecie się na taki interwał, nie musicie inwestować w oleje typu Long Life i obawiać się o to, że jednostka pracuje na zużytym i brudnym oleju.

 • Co ile powinienem wymieniać rozrząd ?

  Wymiana rozrządu to czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika. Wymiana rozrządu nie należy do tanich czynności, ale wykonuje się ją raz na kilka lat. Dzięki niej można cieszyć się bezproblemową pracą jednostki napędowej.

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!