wymiana opon mechanik

Serwis mechaniki pojazdowej w woj. lubelskim

Już od wielu lat zajmujemy się mechaniką pojazdową – oferujemy kompleksową obsługę serwisową samochodów osobowych różnego typu, od małych aut miejskich po SUVy, półciężarówki i vany. Dokonujemy napraw drobnych i poważniejszych usterek, a także przeprowadzamy diagnostykę samochodową przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie szybko i tanio ustalimy przyczynę awarii, a następnie przy stałej konsultacji z klientem dokonamy jej usunięcia.

Mechanik samochodowy z pasją

Spośród konkurencji wyróżnia nas pasja do motoryzacji – oprócz samochodów, znamy też tajniki naprawy motocykli i skuterów, quadów, a także innych pojazdów mechanicznych. Staramy się na bieżąco uzupełniać naszą wiedzę na temat mechaniki pojazdowej w najnowszych modelach samochodów. Naprawiamy auta z silnikiem diesla i benzynowym, konserwujemy układy hamulcowe, diagnozujemy usterki układów elektrycznych. Staramy się działać dla klienta – dzielimy się naszą wiedzą z zakresu mechaniki pojazdowej, proponując odpowiednie rozwiązania i zawsze konsultujemy cenę przed wykonaniem usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy szybką realizację i zadowolenie z rozwiązania problemu!

Oferujemy wysokiej klasy kompleksowy serwis samochodów osobowych. Naszym znakiem rozpoznawczym jest szeroki zakres usług, duże doświadczenie, ekspresowy czas realizacji i atrakcyjne, uczciwe ceny.

Naszym klientom polecamy regularne sprawdzanie stanu układu hamulcowego, nawet jeśli nie ma żadnych niepokojących objawów. Systematyczny serwis przedłuża żywotność elementów układu i minimalizuje niebezpieczeństwo wystąpienia awarii w trakcie jazdy.

CENNIK

Wymiana oleju i filtrów Od 39 zł
Wymiana płynu hamulcowego Od 49 zł
Wymiana płynu chłodniczego Od 29 zł
Wymiana płynu wspomagania Od 49 zł
Czyszczenie silnika Od 99 zł

DODATKOWO

Sprawdź też inne usługi napraw, które oferujemy. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczonych mechaników. Poradzimy sobie z problemem każdego samochodu czy też motocykla.

 • Wymiana świec iskrowych i żarowych
 • Naprawa drążków kierowniczych i stabilizatorów
 • Naprawa łożysk, piast oraz zwrotnic
 • Naprawa kolektorów, katalizatorów oraz tłumików
 • Naprawa instalacji elektrycznych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • Czy olej syntetyczny to dobre rozwiązanie ?

  Syntetyki przewyższają oleje mineralne i półsyntetyczne pod każdym względem. Mogą pracować w wyższej temperaturze oraz większych naciskach na smarowane powierzchnie niż minerały czy półsyntetyki. Poprzez ich odporność na wysokie temperatury nie odkładają się w postaci nagaru na wewnętrznych częściach silnika, co wydłuża jego żywotność.

 • Jak często należy wymieniać olej silnikowy ?

  Warto przyjąć zasadę, że silnik eksploatowany stosunkowo łagodnie powinien mieć świeży olej co 15–20 tys. km. Jeżeli zdecydujecie się na taki interwał, nie musicie inwestować w oleje typu Long Life i obawiać się o to, że jednostka pracuje na zużytym i brudnym oleju.

 • Co ile powinienem wymieniać rozrząd ?

  Wymiana rozrządu to czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika. Wymiana rozrządu nie należy do tanich czynności, ale wykonuje się ją raz na kilka lat. Dzięki niej można cieszyć się bezproblemową pracą jednostki napędowej.

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!