Usługi wulkanizacyjne, kontrola ogumienia – Chodel koło Lublina

Nasza firma zajmuje się wulkanizacją pojazdów. Jesteśmy przygotowani do serwisu ogumienia samochodowego i motocyklowego oraz przeznaczonego do quadów. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają nam na szybki i fachowy serwis opon do wszystkich pojazdów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Kontrola stanu opon

Regularne sprawdzanie stanu ogumienia pojazdów, nawet jeśli nie występują żadne niepokojące objawy, jest gwarancją bezpieczeństwa na drodze. Właściwy stan ogumienia pozwala również na pełne wykorzystanie walorów pojazdu oraz prawidłową pracę wszystkich nowoczesnych systemów wspomagania kierowcy. Musimy pamiętać, że rodzaj ogumienia pojazdu jest dokładnie dopasowany do jego parametrów, przeznaczenia oraz pory roku. Wszelkie odstępstwa od tej zasady mogą grozić wypadkami w wyniku utraty przyczepności lub nagłego spadku ciśnienia w oponach. Dlatego warto korzystać regularnie z usług wulkanizacyjnych i zwracać uwagę na zużywanie się opon. Wysokość bieżnika ma decydujące znaczenie i powinna być często kontrolowana.

Wulkanizacja uszkodzonych opon

Wykonujemy pełny serwis ogumienia. Prowadzimy sprzedaż opon i felg i zajmujemy się wulkanizacją opon uszkodzonych. Wymieniamy też opony samochodowe i motocyklowe na nowe lub używane. Doradzamy kompleksowo przy dopasowaniu odpowiednich opon lub w kwestii naprawy tych aktualnie używanych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

DODATKOWO

Sprawdź też inne usługi napraw, które oferujemy. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczonych mechaników. Poradzimy sobie z problemem każdego samochodu czy też motocykla.

 • Wymiana świec iskrowych i żarowych
 • Naprawa drążków kierowniczych i stabilizatorów
 • Naprawa łożysk, piast oraz zwrotnic
 • Naprawa kolektorów, katalizatorów oraz tłumików
 • Naprawa instalacji elektrycznych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • Czy olej syntetyczny to dobre rozwiązanie ?

  Syntetyki przewyższają oleje mineralne i półsyntetyczne pod każdym względem. Mogą pracować w wyższej temperaturze oraz większych naciskach na smarowane powierzchnie niż minerały czy półsyntetyki. Poprzez ich odporność na wysokie temperatury nie odkładają się w postaci nagaru na wewnętrznych częściach silnika, co wydłuża jego żywotność.

 • Jak często należy wymieniać olej silnikowy ?

  Warto przyjąć zasadę, że silnik eksploatowany stosunkowo łagodnie powinien mieć świeży olej co 15–20 tys. km. Jeżeli zdecydujecie się na taki interwał, nie musicie inwestować w oleje typu Long Life i obawiać się o to, że jednostka pracuje na zużytym i brudnym oleju.

 • Co ile powinienem wymieniać rozrząd ?

  Wymiana rozrządu to czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika. Wymiana rozrządu nie należy do tanich czynności, ale wykonuje się ją raz na kilka lat. Dzięki niej można cieszyć się bezproblemową pracą jednostki napędowej.

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!