Serwis opon w województwie lubelskim

Prowadzimy serwis opon w województwie lubelskim, w ramach którego oferujemy szereg działań, mających na celu poprawę jakości Twojego samochodu, motocykla, skutera, quada, pojazdu rolniczego, ciężarowego itp. Jako użytkownik zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak niedużo trzeba, by znacznie uszkodzić oponę – w takich sytuacjach warto mieć sprawdzonego mechanika, który przeprowadzi rzetelny i bezpieczny serwis uszkodzonej opony.

W ostatnich latach postanowiliśmy rozszerzyć działalność naszej firmy o sprzedaż opon i felg, a także części do skuterów, motocykli i quadów. Dzięki temu posiadamy w jednym miejscu wszystko, co niezbędne do naprawy opon rolniczych, ciężarowych, samochodowych i tych przeznaczonych do jednośladów.

 

Usługi w serwisie ogumienia

W naszym serwisie ogumienia możesz skorzystać z bogatego wachlarza usług, takich jak:

wulkanizacja opon;

naprawa opon na zimno i gorąco;

– bieżnikowanie;

– wyważanie;

– montaż nowych kół;

– pompowanie;

– sezonowa wymiana kół;

– czyszczenie;

– prostowanie felg;

– pogłębianie bieżnika;

– sprzedaż nowych i używanych kół.

 

Nasi specjaliści odpowiadają ze pełny serwis ogumienia w każdym pojeździe – mamy zaplecze, narzędzia i przygotowanie do wymiany kół każdego rodzaju i rozmiaru. Jako prawdziwi pasjonaci pomożemy Ci również w doborze nowych opon – dostosujemy indeks nośności do maksymalnej prędkości, jaką może osiągnąć Twój pojazd, klasę opony, jej przyczepność do mokrej nawierzchni, a także opór toczenia, z którym ściśle związane jest spalanie.

 

Naprawa opon na gorąco

Jako jedni z niewielu w okolicach Opola Lubelskiego, wykonujemy naprawę opon na gorąco – technika ta zapewnia większą trwałość i odporność na uszkodzenia. Jednocześnie jest to metoda, która w odróżnieniu od standardowych, zapewnia możliwość naprawy uszkodzeń na bokach opon. W efekcie otrzymujesz serwis mechaniki pojazdowej, który w dodatku gwarantuje wydłużony czas eksploatacji!

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów z Lublina, Bełżyc oraz okolicznych miejscowości, którzy chcą skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych, nie tylko w zakresie ogumienia, ale także wszelkich układów i podzespołów.

 

Serwis opon ciężarowych

Skorzystaj z serwisu opon ciężarowych prowadzonego przez naszych specjalistów – pomożemy Ci w każdej czynności związanej z naprawą, wymianą lub wyważeniem opon ciężarowych. Zachęcamy do systematycznego serwisowania opon ciężarowych – ze względu na stopień ich eksploatacji warto regularnie sprawdzać prawidłowość ich funkcjonowania, aby w razie wystąpienia problemów zareagować natychmiastowo. Taka reakcja nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale także pozwoli uniknąć wysokich kosztów naprawy, nieraz przekraczających planowany budżet.

Również nieużywane opony warto sprawdzać – istotnym czynnikiem wpływającym na możliwość serwisowania ogumienia do TIR-ów jest bowiem ich wiek. Dziesięcioletnia opona jest dużo bardziej podatna na uszkodzenia, ponieważ guma ma skłonność do wietrzenia i utraty elastyczności. Ponadto na jej żywotność wpływa także sposób przechowywania – opony, które leżą w magazynie i nie są przetaczane, mogą ulegać znacznym deformacjom!

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!