Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji

Oferujemy czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji w Lublinie w autach wszystkich marek – posiadających dowolny systemem wentylacji. Podejmujemy się zarówno jednorazowych, jak i okresowych przeglądów klimatyzacji, w trakcie których wykonujemy dogłębną analizę stanu technicznego, ewentualną naprawę zlokalizowanych nieprawidłowości, a przede wszystkim czynności umożliwiające bezpieczne korzystanie, czyli precyzyjne czyszczenie klimatyzacji.

 

Przegląd układów klimatyzacji u fachowców

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne i odczuwalnie poprawiające komfort jest prawidłowe funkcjonowanie tego typu udogodnienia, dlatego zapewniamy rzetelny przegląd układów klimatyzacji wraz z diagnozą uszkodzonych systemów.

Gwarantujemy, że systematyczny przegląd klimatyzacji u fachowców zapewnia bezawaryjną eksploatację przez długi czas – systematyczne diagnozowanie auta zapobiega bowiem powstawaniu usterek oraz umożliwia zwiększenie wydajności całego pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych, w trakcie których zadbamy o każdy z Twoich pojazdów – od układów hamulcowych, przez silnik, aż po tuning. Informujemy, że w przypadku wystąpienia nagłej usterki lub nieszczęśliwego wypadku – wynajmujemy autolawety w niskiej cenie!

 

Czego możesz się spodziewać w ramach serwisu klimatyzacji?

W ramach serwisu klimatyzacji wykonamy:

– precyzyjny przegląd całego systemu;

– napełnienie;

– analizę szczelności;

– diagnostykę i naprawę układu;

czyszczenie i odgrzybienie kanałów wentylacyjnych.

 

Za serwis każdego pojazdu odpowiada wykwalifikowany specjalista. Zapraszamy!

 

Czy warto korzystać z regularnego przeglądu klimatyzacji?

Odgrzybiona i dokładnie oczyszczona klimatyzacja przez specjalistów, zapewnia dobre działanie wentylujące, które chroni przed zmęczeniem i złym samopoczuciem – podnosząc tym bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pasażerów.

Zanieczyszczona instalacja klimatyzacyjna ma negatywny wpływ także na zdrowie – znajdujące się w niej drobnoustroje mogące wywoływać alergię oraz schorzenia układu oddechowego. Zachęcamy do regularnego serwisowania klimatyzacji!

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!