Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji

Oferujemy czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji w autach wszystkich marek, posiadających dowolny systemem wentylacji. Podejmujemy się zarówno jednorazowych, jak i okresowych przeglądów klimatyzacji, w trakcie których wykonujemy dogłębną analizę stanu technicznego, ewentualną naprawę zlokalizowanych nieprawidłowości, a przede wszystkim precyzyjne czyszczenie klimatyzacji zapewniające jej bezpieczne działanie. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Lublina oraz okolicznych miejscowości.

 

Przegląd układów klimatyzacji u fachowców

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe działanie systemu klimatyzacyjnego, który znacznie poprawia komfort podróży, dlatego zapewniamy rzetelny przegląd układów klimatyzacji wraz z diagnozą uszkodzonych elementów.

Gwarantujemy, że systematyczny przegląd klimatyzacji u fachowców zapewnia bezawaryjną eksploatację przez długi czas – regularne diagnozowanie auta zapobiega bowiem powstawaniu usterek oraz umożliwia zwiększenie wydajności całego pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych, w trakcie których zadbamy o każdy element pojazdu – od układów hamulcowych, przez silnik, aż po karoserię. Informujemy, że w przypadku wystąpienia nagłej usterki lub nieszczęśliwego wypadku wynajmujemy autolawety w niskiej cenie!

 

Czego możesz się spodziewać w ramach serwisu klimatyzacji?

W ramach serwisu klimatyzacji wykonamy:

– precyzyjny przegląd całego systemu;

– napełnienie;

– analizę szczelności;

– diagnostykę i naprawę układu;

czyszczenie i odgrzybienie kanałów wentylacyjnych.

 

Za serwis każdego pojazdu odpowiada wykwalifikowany specjalista. Zapraszamy!

 

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej w Lublinie

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej to czynność, którą powinno się wykonywać co najmniej raz do roku. Dzięki prawidłowo przeprowadzonemu zabiegowi podnosi się komfort użytkowania systemu, jego bezpieczeństwo dla użytkowników, a także żywotność – nieczyszczona klimatyzacja jest bardziej narażona na uszkodzenia. Czyszczenie układu klimatyzacyjnego najlepiej przeprowadzać na wiosnę – wilgotne powietrze zimowe sprzyja bowiem namnażaniu się bakterii i grzybów, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Właścicieli pojazdów szczególnie zaniepokoić powinien również nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzacji. W takim przypadku nie należy zwlekać z jej czyszczeniem. Zachęcamy do wizyty w naszym warsztacie niedaleko Lublina.

 

Odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie – Lublin

Kanały klimatyzacyjne stanowią idealne środowisko dla rozwoju bakterii i grzybów, które wdychane mogą być groźne dla zdrowia. Z tego powodu tak ważne jest regularne odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie. To kolejna, obok sezonowej wymiany opon oraz kontroli stanu oleju, czynność, którą właściciele pojazdów powinni powtarzać cyklicznie. Jedną z najpopularniejszych metod pozbywania się drobnoustrojów jest ozonowanie, które pozwala usunąć nawet najmniejsze ich zarodki. Alternatywami są m.in. czyszczenie ultradźwiękowe czy zastosowanie specjalistycznych środków chemicznych np. w postaci pianki. Niezależnie od wybranej metody odgrzybiania klimatyzacji należy pamiętać o jednoczesnej wymianie filtra kabinowego. Odgrzybianie klimatyzacji wykonujemy m.in. u Klientów z Lublina.

 

Czy warto korzystać z regularnego przeglądu klimatyzacji?

Odgrzybiona i dokładnie oczyszczona przez specjalistów klimatyzacja, zapewnia odpowiednią wentylację, która chroni przed zmęczeniem i złym samopoczuciem, podnosząc tym samym bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pasażerów.

Zanieczyszczona instalacja klimatyzacyjna ma negatywny wpływ na zdrowie – znajdujące się w niej drobnoustroje mogą wywoływać alergię oraz schorzenia układu oddechowego. Zachęcamy do regularnego serwisowania klimatyzacji!

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!