Sprzedaż opon i felg – Chodel koło Lublina

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór opon i felg na sprzedaż. Obsługujemy w zakresie ogumienia pojazdy różnego typu – samochody osobowe, quady, motocykle i skutery. W naszej firmie wiemy, jak ważne dla bezpieczeństwa i płynności jazdy są odpowiednio wykonane opony, dlatego swoim klientom oferujemy tylko produkty sprawdzonych firm. Zapraszamy do kontaktu – wspólnie dobierzemy opony do twojego pojazdu!

Czym powinna się charakteryzować dobra opona?

Dobra opona niekoniecznie musi być oryginalna – w naszej ofercie sprzedaży posiadamy zamienniki, które często nie odbiegają jakością od modeli przeznaczonych pod konkretne pojazdy. Aby dobrać dobrą oponę, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na:

 • Indeks nośności – który mówi o tym, jakie największe obciążenie może ponieść opona przy maksymalnej dopuszczalnej prędkości;
 • Indeks prędkości – mówiący o maksymalnej prędkości, jaką może osiągnąć auto z danymi oponami;
 • Klasę opony – od najwyższej, przez średnie, po opony ekonomiczne;
 • Opór toczenia – wiąże się z nim spalanie. W Unii Europejskiej najbardziej ekonomiczne opony oznaczone są klasą „A”;
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni – określenia od A (najlepsza przyczepność) do G (najgorsza).

Oczywiście dobra opona musi mieć też odpowiednią wielkość. Nasi pracownicy pomogą dobrać opony pod auto, potrzeby i portfel klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również: wymiana opony w motocyklu.

CENNIK

Wymiana oleju i filtrów Od 39 zł
Wymiana płynu hamulcowego Od 49 zł
Wymiana płynu chłodniczego Od 29 zł
Wymiana płynu wspomagania Od 49 zł
Czyszczenie silnika Od 99 zł

DODATKOWO

Sprawdź też inne usługi napraw, które oferujemy. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczonych mechaników. Poradzimy sobie z problemem każdego samochodu czy też motocykla.

 • Wymiana świec iskrowych i żarowych
 • Naprawa drążków kierowniczych i stabilizatorów
 • Naprawa łożysk, piast oraz zwrotnic
 • Naprawa kolektorów, katalizatorów oraz tłumików
 • Naprawa instalacji elektrycznych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • Czy olej syntetyczny to dobre rozwiązanie ?

  Syntetyki przewyższają oleje mineralne i półsyntetyczne pod każdym względem. Mogą pracować w wyższej temperaturze oraz większych naciskach na smarowane powierzchnie niż minerały czy półsyntetyki. Poprzez ich odporność na wysokie temperatury nie odkładają się w postaci nagaru na wewnętrznych częściach silnika, co wydłuża jego żywotność.

 • Jak często należy wymieniać olej silnikowy ?

  Warto przyjąć zasadę, że silnik eksploatowany stosunkowo łagodnie powinien mieć świeży olej co 15–20 tys. km. Jeżeli zdecydujecie się na taki interwał, nie musicie inwestować w oleje typu Long Life i obawiać się o to, że jednostka pracuje na zużytym i brudnym oleju.

 • Co ile powinienem wymieniać rozrząd ?

  Wymiana rozrządu to czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika. Wymiana rozrządu nie należy do tanich czynności, ale wykonuje się ją raz na kilka lat. Dzięki niej można cieszyć się bezproblemową pracą jednostki napędowej.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

MotoPasja24 - Adres: ul. Piłsudskiego 9 24-350 Chodel
                Tel.: +48 502 285 221
E-mail: biuro@motopasja24.pl
© Copyright 2022 - motopasja24.pl - All rights reserved
Polityka prywatności
!